Beyaz Eşyalarınızı Satmak Gözünüzde Büyümesin

Mutfağınızda bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ankastre beyaz eşyalarınız gözünüze artık eskisi kadar güzel görümüyor ve onları yeni modelleri ile değiştirmeniz gerekiyor olabilir.

Tayin ve atama sebebi ile gideceğiniz evinizdeki bu büyük boyutlu eşyaları taşımak istemeyebilir ve bir an önce satarak, gittiğiniz ilde yenisini satın almak isteyebilirsiniz.

0 535 891 73 81 – 0312 330 70 02 – 0312 346 06 47

Üniversite yüksek okul gibi eğitim için geldiğiniz Başkentte biten eğitiminizin ardından evdeki beyaz eşyaları satıp geldiğiniz şehre dönerken biraz maddi katkı sağlamak isteyebilirsiniz.

Tüm bu yukarıda saydığımız ve farklı sebeplerden dolayı beyaz eşyalarınızı satmak gözünüzde büyümesin. Saydığımız büyük beyaz eşya grupları dahil , küçük mutfak ve ev aletlerinizi isterseniz iş yerimize getirerek isterseniz de bizi çağırarak adresinizden satışını yapabilir, işlemler sırasında da anında paranızı peşin alırsınız.

Hakan Spot ile ticaret yapma ayrıcalığına kavuşmak için yapmanız gereken iletişim sayfamızdan bize ulaşmak ve rahatlığın keyfine varmaktır.

hakan spot whatsapp hattı Call Now ButtonHemen Ara